Четверг, 20.06.2019, 17:59  Украина,  г. Полтава ,  Твердотопливные котлы, бойлеры, газовые котлы, насосы
Teplota.at.ua

Главная ПродукцияПрайсы Контакты
!
Меню сайта
Марки котлов
Категории раздела
Новинки [25]
Новинки теплотехнического оборудования, котлы, насосы,
Интересные факты [2]
Интересные факты про системы теплоснабжения и все что с ними связанно
Твердотопливные котлы [36]
Твердотопливные котлы, стальные, чугунные, пиролизные, пеллетные, длительного горения
Автоматика для твердотопливных котлов [8]
Автоматика для твердотопливных котлов, вентиляторы, регуляторы, клапаны
Баки аккумуляторы для твердотопливных котлов [14]
Баки аккумуляторы для твердотопливных котлов, накопители, буферные емкости
Комплектующие для газовых котлов [8]
Комплектующие для газовых котлов - дымоходы, краны, автоматика
 HEIZTECHNIK

Твердотопливные котлы HeiztechnikКотли Q HIT


Котли для традиційного спалювання вугілля та дерева.

Котел Q HIT є сучасним котлом, призначеним для спалювання вугілля та дерева з використанням димохідного ряду. Використовуються для обігріву житлових будинків та інших приміщень, площею від 30 до 300 м.кв.

Корпус котла виконаний з використанням найновіших технологій обробки металу, з атестованої сталі, товщиною 5 мм. Котел володіє доброю термічною ізоляцією з екологічно чистої мінеральної вати. Процес горіння полягає в оптимальній фіксованій кількості повітря, що переміщується через спеціальні отвори. Регулювання повітря може бути виконане вручну методом повертання регулюваль¬ного болта на дверці або в автоматичний спосіб, з використанням механічного регулятора тяги (опція). Котел володіє великим завантажувальним відсіком, що може вміщати велику кількість палива, для горіння на довгий період часу, яке заванта¬жується через великі двері.Котли HT


Котли для спалювання вугілля та дерева з вентилятором та автоматикою з функцією гарячого водопостачання.

Котли НТ - універсальні котли, найновішої конструкції, для спалювання кам'яного вугілля, дерева та брикетів з використанням модульованого вентилятора, в поєднанні з сучасною автоматикою та системою гарячого наповітрення.

Будова котла розроблена з використанням горизонтальних водяних колон та перегородок, що в поєднанні з контрольованим процесом горіння, призводить до низьких витрат палива та високої продуктивності котла.

Автоматика має можливість управління двома насосами (ЦО та ГВС), програматором кімнатним та виконана зручним в керуванні жидкокристалічним дисплеєм. Додатково у відсік для горіння, вмонтовані сопла для вторинного потоку повітря, що знаходяться на задній стінці котла, яке забезпечує допалювання газів, а модульований вентилятор дає можливість економного використання палива. Завдяки конструкції котла досягнуто якісне та економне спалювання з високим ККД до 85%.
Котел Q EKO


Котли з автоматичним подаванням палива для спалювання вугілля типу "Eko-горошок” та подрібненого вугілля з автоматикою погоди* та регулюванням ГВС*.

Котел Q EKO є сучасним котлом для обігріву приміщень,площею до 750 м2.Котел призначений для спалювання кам”яного вугілля, типу "Eko-горошок”та дрібного вугілля, з автоматикою погоди* та регулюванням гарячої води*.Установка, потужністю 15-45кВт, призначена також, для спалювання відходів з дерева.

Котел Q EKO закомплектований автоматичним шнеком для подавання палива,спеціальним реверсивним пальником та бункером, який вміщає велику кількість суміші, потрібну для горіння на кілька діб. Роботою котла керує сучасна автоматика, яка регулює кількість подавання палива, оберти вентилятора та працею циркуляційного насоса. Система керування котла дозволяє програмувати процес спалювання в залежності від умов експлуатації, погоди та якості палива. Автоматика котла володіє ‘термостатичною лінією’, даючи можливість підключення додаткового внутрішнього програматора або погодньої автоматики. На випадок непередбаченої перерви в паливі, котел дає змогу монтажу додаткової чавунної решітки*, уможливлюючи спалювання вугілля, деревини та інших видів твердого палива в традиційний спосіб (В котлах до 45 кВт). Котел не вимагає постійного розпалу, суміш дозуєтся через автоматичний шнек самостійно.Котли HT Eko


Котли з автоматичним подаванням палива для спалювання кам'яного вугілля, по класифікації С, М з вентилятором, погодньою автоматикою та функцією гарячого водопостачання.

Котли НТ ЕКО - найновіша група котлів для обігріву приміщень вугіллям, з використанням автоматичного подаванням палива з допомогою шнека, самоочисного пальника** та бункера Роботою котла керує сучасна автоматика, яка обслуговує шнек, вентилятор, насоси опалення і гарячого водопостачання та клапан підмішувальний. Регулятор котла дозволяє програмування процесу горіння в залежності від умов експлуатації, зовнішньої температури та якості палива. На випадок перерви в паливі, котел має можливість монтажу додаткової чавунної решітки*, для спалювання традиційним способом. Котел не потребує постійного розпалювання, паливо дозується автоматично через шнек до пальника, а автоматика підтримує горіння. До котла можна підключити два програматори кімнатні для стабілізації температури.


Q MAX Plus


Універсальні, стальні котли трьохтягові для спалювання вугілля, вугільного пилу та дерева.

Котли Q MAX PLUS - є котлом найновішої конструкції, призначеними для спалювання вугілля, дерева та різновидів брикет, з використанням наповітрення за допомогою вентилятора.Котли використовуються в будинках житлових, виробничих приміщеннях а також в торгівельних приміщеннях з великими площами.

Всі котли серії Q, складаються з двох частин переділених водяною перегородкою. В нижній частині котла знаходиться комора спалювання, а в верхній - частина гріюча. Частина гріюча виконана у вигляді горизонтальних колон, та має великі двері для чищення. Для закладання палива, існують середні двері. В нижній частині знаходиться отвір для видалення попелу з дверима.Спалювання відбувається в коморі горіння на рушті(колосниках) чавунному.

Корпус котла виконаний з атестованої сталі, товщиною 6 мм. Котел Q MAX PLUS володіє автоматикою, яка програмує процес горіння в залежності від типу палива та потреб експлуатаційних. Вентилятор котла котла працює з модульованою швидкістю. Використання модуляції призводить до значної економії палива. Котел сам дозує кількість тепла до кількості навантаження та регулює відповідною швидкістю вентилятора, стабілізуючи горіння.

Переваги котлів:

 • Новаторська конструкція котла
 • Дуже велика площа теплообмінника
 • Вклад керамічний, для покращення спалювання
 • Високий коефіцієнт згорання
 • Автоматика співпрацює з зовнішніми системами керування
 • Модульована потужність котла 
 • Великий завантажувальний відсік
 • Хороша термічна ізоляція
 • Добрий захист проти корозії
 • Зручна чистка каналів
 • Естетичний зовнішній та внутрішній вигляд

Q MAX EKO


Q MAX EKO- котли потужністю 90-600 кВт з автоматичним подаванням палива типу "Еко-горошок”.

Переваги котлів:
Автоматичне подавання палива з програмуванням роботи.
Висока якість спалювання реверсивного пальника.
Трьох-типова система згорання
Автоматика співпрацює з зовнішніми системами керування
Модульована потужність котла
Високий коефіцієнт згорання
Можливість роботи на змінному паливі
Низькі експлуатаційні витрати
Мале використання електроенергії
Новаторська конструкція котла
Дуже велика площа теплообмінника
Обємний паливний бункер
Добрий захист проти корозії
Зручна чистка каналів
Естетичний зовнішній та внутрішній вигляд.Котли Q Plus Agro


Котли Q PLUS AGRO являються котлами для спалювання соломи в вигляді кругів або тюків.

Котел 50 кВт може вміщати одноразово чотири тюки, а котел 100 кВт, вісім тюків розмірами 40x40x80 см.

Важливим фактором котла є те, що можна докладати паливо в процесі горіння. Відповідне наповітрення комори горіння та використання модульо¬ваних вентиляторів, призводить до значної якості процесу горіння, час спалювання може збільшуватись, навіть до трьох годин. Звичайно до системи з котлом на солому, рекомендовано використо¬вувати буфор тепла з об"ємом не менше, ніж 2 м.куб. на кожні 50 кВт.

Установки великої потужності та пристосування до спалювання соломи в кругах, добирається індивідуально до потреб тепла та величини матеріалу. .
Прайс лист на твердотопливные котлы HEIZTECHNIK ) >>>

Инструкция по монтажу и эксплуатации твердотопливных котлов
HEIZTECHNIK >>>

Инструкция по проектированию твердотопливных котлов
HEIZTECHNIK >>>

Рекламная брошюра по твердотопливным котлам
HEIZTECHNIK  >>>

Copyright teplota.at.ua © 2019 г. Полтава
Архив записей
Поиск
Погода в Полтаве

GISMETEO: Погода по г.Полтава


Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Монтаж

Монтаж инженерных систем:
- отопления,
- тёплого пола,
- водопровода,
- канализации

в городе Полтава и Полтавской области.
тел. 097 707-03-66

На все виды сантехнических работ дается гарантия.

Монтаж котлов в Полтаве !


www.teplota.at.ua - Твердотопливные котлы - Подбор , Продажа , Монтаж, Сервис
Украина, Полтавская область, г.Полтава, 2013-2015 г. teplopoltava@ukr.net
Bosch, Viessmann, Buderus, Demrad, Rima, Thermostahl, Atmos, Viadrus, Heiztechnik, Sas, Logika, Caldera, Dakon, Ponast, Herz, Protherm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru